Kojení prostě musí bolet!

…a já říkám, že nemusí! Vážně. Jako vážně, vážně!

A kdo říká, že musí, tak ten určitě nevyzkoušel to, co doporučuji „svým holkám“ JÁ! Kojení nemá být čas, který musíte přetrpět se zatnutými zuby a zkroucenými prsty u nohou.

Má to být čas, kdy se pohodlně usadíte či jinak uvelebíte do sedačky, křesla, postele – kamkoliv, oprostíte se od času, spěchu, striktnosti… A necháte se unášet potřebami miminka. Ono vás navede.

Pokud ale stále tápete, nejste si jisté, nedůvěřujete si, jste zmatené, zda to děláte dobře, může vám pomoci video & checklist Jak správně přiložit miminko k prsu, který jsem vytvořila.

Provede vás základním „nastavením“ svého těla a krok po kroku projdeme správné přiložení k prsu.

jak přiložit miminko k prsu, kojení, začátky kojení, laktační poradkyně

Co získáte?

Video

Videonávod, jak správně přiložit miminko k prsu, abyste i vy mohla kojit bez stresu a nervozity své miminko.

Krok za krokem vás provedu přiložením miminka k prsu, od správného posazení až po správné přisátí vašeho miminka.

Checklist

Doplňující dokument k videonávodu, ve kterém najdete 21 kroků od správného posazení až po správné přisátí vašeho miminka.

Checklist si můžete vytiksnout a mít ho u sebe jako takový malý tahák třeba na cestách.

Stáhněte si checklist a video zdarma!

Radka Imbrová, laktační poradkyně, kojení, psychomotorický vývoj, kurzy kojení

Kdo že vám to chce radit?

Jmenuji se Radka Imbrová a jsem porodní asistentka, laktační poradkyně a certifikovaný odborník psychomotoriky dětí do 18 měsíců. Taky jsem dvojnásobná máma a prožila jsem už dvakrát všechno to, co právě prožíváte vy.

Mám zkušenosti z velkých fakultních porodnic i z těch menších. Před mateřskou jsem pracovala na porodním sále a na oddělení šestinedělí. Posledních 6 let se intenzivně věnuji předporodní a poporodní péči. Vedu soukromé i skupinové předporodní kurzy na téma porodu, kojení, šestinedělí, a péče o miminko

Jako certifikovaný lektor psychomotoriky pomáhám naučit ženy, jak správně manipulovat s miminkem.

Za těch více než 10 let mé praxe prošly mýma rukama stovky žen.

Těší mě, že můžu být součástí nejen u zrození nových lidských osudů.

Video a checklist Jak správně přiložit miminko k prsu, které vám pomohou ke správné technice přiložení miminka. Video vás provede krok za krokem názorným procesem, a checklist doplní všechny kroky tak, abyste si dokument mohla vytisknout a vzít s sebou klidně i na dovolenou.

Ne. Stažením získáte video a checklist. Pokud máte zájem o podporu nebo jiné mé služby, podívejte se do záložky služby, kde najdete všechny informace.