O MNĚ

 Jsem PORODNÍ ASITENTKA & LAKTAČNÍ PORADKYNĚ…

…a hlavně jedna z Vás, která řeší každodenní slasti a strasti napříč celým mateřstvím 🤍

Od roku 2012 aktivně pomáhám maminkám v těhotenství, při porodu a v době poporodní až do věku 1 roku dítěte.

Díky praxím jsem působila v porodnici u sv. Apolináře, v Motole a hlavně velmi intenzivně v Podolí na porodním sále.

Pracovala jsem i v malé středočeské porodnici na oddělení šestinedělí a na porodním sále. Během odborné praxe jsem prošla ambulantním sektorem prenatální péče, odbornými gynekologickými ambulancemi, standardními i pooperačními gynekologickými odděleními, operačními sály, porodními sály a kurzy pro nastávající rodiče.

Jsem certifikovaná laktační poradkyně. Mé vzdělávání ale neskončilo po vysoké škole – po studiu porodní asistence jsem se dál vzdělávala a prošla několika semináři a workshopy pro porodní asistentky. Díky absolvování odborného kurzu tejpovaní pomáhám maminkám v období těhotenství a po porodu. Díky lektorskému kurzu vám mohu pomoci se cvičením v těhotenství. Také vedu soukromé a skupinové předporodní kurzy, které se věnují porodu, kojení a období šestinedělí.

Roky vzdělávání a praxe v oboru dostaly nový rozměr v momentě, kdy jsem se stala sama maminkou a mohla okusit všechny své nabyté zkušenosti i u sebe.

V on-line prostoru působím jako MAMA ON AIR a tvořím podcasty, ve kterých můžete najít odpovědi na Vaše otázky týkající se těhotenství, porodu, kojení a mateřství. 

SLUŽBY

Chcete připravit na porod? Potřebujete podporu v kojení? Máte zájem o doprovod k porodu?

KONTAKT

Adresa

Bc. Radka Imbrová

Fügnerova 413

Zlonice

273 71

Tel.: +420 727 971 839

E-mail: radka@mamaonair.cz

IČO: 09711953


Kontaktní formulář