NOVÝ KURZ

Pro radostnou cestu kojením
už od začátku

Moje podpora v začátcích kojení, která vám dodá pocit jistoty. Nikdy na to nebudete sama, budeme v tom spolu!

Speciální nabídka vypřší už za:

dní
hodin
minut
sekud

Cítíte se zmatená, frustrovaná a vlastně nevíte čemu máte věřit?
Chápu vás, zažila jsem to taky!
A proto chci, aby tyto pocity nemusela zažívat už žádná z vás.

Představte si místo, kde najdete komplexní odpověď na otázku,
která vás trápí. Žádné doporučování zbytečných a drahých,
nezbytných propriet ke kojení

Kurz, který bych si přála pro každou maminku

Předám vám veškeré základy, které vám pomohou hlavně v začátcích vaší kojící cesty. Krok po kroku vás provedu od elementárních znalostí až po řešení konkrétních problémů. S mojí 6 měsíční podporou v uzavřené facebookové skupině vám poskytnu bezpečný prostor pro všechny vaše otázky. Pravidelné Q&A live online session v rámci skupiny nás ještě více přenesou do reality, jako bychom spolu seděly na kafi a sdílely všechny kojící up&downs.

Pro radostnou cestu kojením už od začátku

Uvnitř kurzu na vás čeká 10 klíčových modulů:

V čem je kurz jedinečný?

001

Má osobní podpora

Zakoupením kurzu získáváte automaticky i mou 6 měsíční podporu. Každý měsíc budou v uzavřené skupině probíhat živá vysílání, kde zodpovím všechny vaše otázky.

002

Uzavřená komunita

Ke kurzu získáváte i vstup do uzvařené Facebook skupiny. Tady najdete nejen živá vysílání, ale laskavou skupinu stejně naladěných žen, které vás kdykoliv podpoří.

003

3. Flexibilní studium

Videa si můžete zhlédnout kdykoliv jen chcete a klidně několikrát za sebou. Nejste omezená pevným datem a časem (…a to se zvláště po porodu hodí – moudří už vědí).

Reference

Já jsem Radka, porodní asistentka, laktační poradkyně a certifikovaný odborník psychmotoriky dětí a hlavně jsem dvojnásobná máma❤️.

Před vlastním porodem jsem pomohla stovkám žen v období před i po porodu nejen s kojením, ale řeknu vám, že zažít TO na vlastní kůži, to teprve byla jízda.
Dnes jsem za tyto vlastní fuck*n náročné zkušenosti nesmírně vděčná, protože díky nim lépe chápu vše, CO prožíváte, když vás kojení bolí, když se miminko nechce přisát…protože jsem to zažila taky.

Vše, co jsem se za ty roky naučila osobně i profesně můžu předat i vám.

KURZ KOJENÍ + 6 měsíční PODPORA

CZK3999
CZK 2999 zaváděcí cena
  • přístup do kurzu
  • přístup do soukromé skupiny
  • PDF materiály

KURZ KOJENÍ BEZ PODPORY

CZK2490
CZK 1999 zaváděcí cena
  • přístup ke kurzu
  • PDF materiály

Garantuji vám spokojenost.

Pokud s mým kurzem nebudete spokojené, stačí mi napsat do 14 dnů od zakoupení. 

Peníze vám zašlu zpět.

Nejčastější otázky

Jako laktační poradkyně, porodní asistentka a máma vám mohu pomoci při jakýchkoli problémech napříč celou cestou v začátcích kojení. Od nalitých prsou až po zánět prsa.

Rozhodně ANO. Pravě teď je nejlepší doba nasát potřebné informace, které po porodu jako když najdete! Protože kdo už má miminko, tak ví, že po porodu toho času na vzdělávání může být rapidně málo.

Moje podpora se aktivuje dnem spuštění kurzu. Pokud jste těhotná a přála byste si 6 měsíční podporu aktivovat až po porodu, je to určitě možné, jen je nutné mi to napsat 🙏🏻. Jsme mámy, na všem se domluvíme ❤️.

A víte o tom, že na podporu kojení přispívají zdravotní pojišťovny? Neváhejte si nechat tento kurz proplatit. pojiťovny proplácí od 500-4000 Kč. Informujte se u té své.

Stále mám pocit, že je to moc peněz – chápu, že jako nastávající nebo novopečená maminka máte neustále kam „cpát“ peníze.

Nicméně, víte na kolik se může vyšplhat krmení UM za jeden rok? Klidně na 20-30 tisíc! Sama jsem byla překvapená takovou částkou, kterou mi sdílelo stovky žen na instagramu. Říkám si páni 20 tisíc, to už je pěkná dovolená!

Přístupy k samotnému kurzu Vám zůstávají 1 rok. Bude si přát přístupy prodloužit? Není problém, za menší poplatek vám aktivují prodloužení členství na další rok!

Není, ale máte možnost v pravidelných měsíčních Q&A se mnou probrat svůj problém. Takže takovou menší „soukromou“ cca 15 minutovou konzultaci můžete v rámci členství využít. 

Máte nějaké otázky?

Můžete mne kontaktovat na e-mailu: radka@mamaonair.cz