ONLINE KURZ

Pro radostnou cestu kojením už od začátku

Moje podpora v začátcích kojení, která vám dodá pocit jistoty. Nikdy na to nebudete sama, budeme v tom spolu!

Cítíte se zmatená, frustrovaná a vlastně nevíte, čemu máte věřit?
Chápu vás, zažila jsem to taky! A proto chci, aby tyto pocity nemusela zažívat už žádná z nás.

Představte si místo, kde najdete komplexní odpověď na otázku, která vás trápí. Žádné doporučování zbytečných a drahých „nezbytných“ propriet ke kojení!

Kurz, který bych si přála pro každou maminku

Předám vám veškeré základy, které vám pomohou hlavně v začátcích vaší kojicí cesty. Krok po kroku vás provedu od elementárních znalostí až po řešení konkrétních problémů. S mojí 6 měsíční podporou v uzavřené facebookové skupině vám poskytnu bezpečný prostor pro všechny vaše otázky. Pravidelná živá vysílání s vašimi otázkami v rámci skupiny nás ještě více přenesou do reality, jako bychom spolu seděly na kafi a sdílely všechny kojicí up & downs.

Co se v kurzu naučíte a co získáte?

V čem je kurz jedinečný?

001

Má osobní podpora

Zakoupením kurzu získáváte automaticky i mou 6 měsíční podporu. Každých 14 dní budou v uzavřené skupině probíhat živá vysílání, kde zodpovím všechny vaše otázky.

002

Uzavřená komunita

Ke kurzu získáváte i vstup do uzavřené facebookové skupiny. Tam najdete nejen živá vysílání, ale laskavou skupinu stejně naladěných žen, které vás kdykoliv podpoří.

003

Flexibilní studium

Videa můžete po předprodeji zhlédnout kdykoliv jen chcete a klidně několikrát za sebou. Celý kurz se zpřístupní 3. 7. a od té chvíle nejste limitovaná ani datem, ani časem (a to se zvlášť po porodu může hodit!).

kdo jsem?

Jsem Radka. Porodní asistentka, laktační poradkyně a certifikovaný odborník psychomotoriky dětí. A taky jsem dvojnásobná máma ❤️.

Před vlastním porodem jsem pomohla stovkám žen v období před i po porodu nejen s kojením, ale řeknu vám, že zažít TO na vlastní kůži, to teprve byla jízda.

Dnes jsem za tyto vlastní náročné zkušenosti nesmírně vděčná, protože díky nim lépe chápu vše, CO prožíváte. Když vás kojení bolí, když se miminko nechce přisát… protože jsem to zažila taky.

Vše, co jsem se za ty roky naučila osobně i profesně, můžu předat i vám.

Koupit kurz & podporu

Pořiďte si online kurz Pro radostnou cestu kojením už od začátku s přístupem do podpůrné uzavřené skupiny na půl roku nebo bez něj.

Rády byste pouze mou podporu v uzavřené skupině bez přístupu do online kurzu?

A aby to pro vás bylo jednodušší, přístup do podpůrné skupiny je možné si rozložit do měsíčního předplatného třeba jako Netflix. Stačí si vybrat ve formuláři možnost platby na splátky a každý měsíc vám přijde upozornění k platbě. 

Samotná podpora

1499 jednorázově
 • přístup do uzavřené skupiny po dobu 6 měsíců

Samotná podpora

299 měsíčně
 • přístup do uzavřené skupiny po dobu 6 měsíců
 • 6 x 299 Kč | celkem 1 794 Kč

Samotný online kurz bez podpůrné skupiny

2499 jednorázově
 • online kurz
 • přístup do kurzu na jeden rok

Online kurz & má podpora na 6 měsíců

3 999 jednorázově
 • online kurz
 • přístup do kurzu na jeden rok
 • moje půlroční podpora
 • přístup do uzavřené skupiny po dobu 6 měsíců
OBLÍBENÉ

Samotná podpora

1499 jednorázově
 • přístup do uzavřené skupiny po dobu 6 měsíců

Samotná podpora

299 měsíčně
 • přístup do uzavřené skupiny po dobu 6 měsíců
 • 6 x 299 Kč | celkem 1 794 Kč

Online kurz & má podpora na 6 měsíců

3 999 jednorázově
 • online kurz
 • přístup do kurzu na jeden rok
 • moje půlroční podpora
 • přístup do uzavřené skupiny po dobu 6 měsíců

Samotný online kurz bez podpůrné skupiny

2499 jednorázově
 • online kurz
 • přístup do kurzu na jeden rok
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nejčastější otázky

Kurz je do 2. 7. 2023 v předprodeji, kdy je možné jej zakoupit za zvýhodněnou cenu nebo i s bonusy.

Samotný kurz se zpřístupní 3. 7. 2023, kdy vám na mail, na který jste si kurz koupila, dorazí automaticky vygenerované přihlašovací údaje a můžete si začít procházet všechna videa, podklady a doprovodné materiály. Zpřístupní se kompletně celý kurz najednou, tedy všech 10 modulů.

Pokud si kurz s podporou koupíte v týdnu od 18. 6. do 25. 6., dostanete k nákupu různé bonusy právě podle data nákupu

Prvním bonusem (do pondělní půlnoci (19. 6.)) je exkluzivní video obsah, ke kterému ostatní účastnice kurzu nebudou mít přístup. Zároveň dostanete ještě další dva tajné bonusy, které zveřejním postupně během tohoto bonusového týdne. Ale pozor! Čím později během týdne kurz koupíte, tím méně bonusů získáte. Jednoduše řečeno kupte si kurz co nejdříve, abyste bonusy získala 🙂

Jako laktační poradkyně, porodní asistentka a máma vám mohu pomoci při jakýchkoliv problémech napříč celou cestou v začátcích kojení, od nalitých prsou až po zánět prsa.

Rozhodně ANO. Pravě teď je nejlepší doba nasát potřebné informace, které po porodu jako když najdete! Protože kdo už má miminko ví, že po porodu toho času na vzdělávání může být rapidně málo.

Moje podpora se aktivuje dnem spuštění kurzu. Pokud jste těhotná a přála byste si 6 měsíční podporu aktivovat až po porodu, je to určitě možné! Dejte mi vědět, až si kurz zakoupíte, a já vám podporu posunu 🙏🏻. Jsme mámy, na všem se domluvíme ❤️.

A víte o tom, že na podporu kojení přispívají zdravotní pojišťovny? Zdravotní pojišťovny proplácí částky od 500 do 4 000 Kč. Informujte se u té své 🙏🏻

Chápu, že jako nastávající nebo novopečená maminka musíte platit spoustu peněz za nejrůznější veci.

Nicméně víte, na kolik se může vyšplhat krmení umělým mlékem za jeden rok? Klidně na 20-30 tisíc korun! Sama jsem byla překvapená takovou částkou, kterou mi sdílely stovky žen na instagramu.

Koupení kurzu je investice, která se vám opravdu vyplatí.

Přístupy k samotnému kurzu budete mít jeden rok.

Pokud byste měla zájem o prodloužení, za menší poplatek vám přístupy prodloužím na další rok. 

Není.

Ale v rámci pravidelných Q&A každých 14 dní se mnou můžete probrat jakýkoliv svůj dotaz/problém. Takže takovou menší „soukromou“ čtvrthodinovou konzultaci můžete v rámci členství využít 🙌🏼

Máte nějaké otázky?

Napište mi e-mail na radka@mamaonair.cz